Zielone Imperium - Zagraj za darmo na Upjers.com

Zielone Imperium - Graj za darmo w przeglądarce!

Browsergames  von Upjers

Darmowa gra przeglądarkowa Zielone Imperium

Gry przeglądarkowe mają swój własny charakter, który wynika również z faktu, że można w nie grać online za darmo. Tymczasem wielu producentów komputerów i oprogramowań do konsoli imituje najmocniejsze strony gier online: mikrotransakcje czy mini-aktualizacje można znaleźć coraz częściej przy zakupie gier komuterowych.


Zielone Imperium

Darmowa symulacja ekonomiczna

W Zielonym Imperium jesteś panem własnego małego ogródka, który możesz stworzyć i zaprojektować wedle własnego upodobania.

Gra ogródkowa online

Poprzez sprzedaż rodzimych owoców i warzyw zdobywasz krasnotalary, które możesz wykorzystać na zakup dekoracji do Twojego ogródka.

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Zielone Imperium-pomysł na grę

W tej grze przeglądarkowej jesteś bohaterem z pola truskawkowego. Usuń chwasty, kamienie i kretowiska ze swojej działki, zatrudnij krasnala do podlewania i obserwuj różne etapy rozwoju swoich roślin! Ale uważaj: Al Grabione czai się w pobliżu i może wpuścić w imieniu innego gracza do Twojego ogródka krety. Zagraj teraz za darmo i stwórz swoje własne unikalne Zielone Imperium!

Graj za darmo w symulacje ogródkowe

Komputer z łączem internetowym i ważny adres e-mail - to warunki, które musisz spełnić, aby grać w darmowe symulacje online. W gry przeglądarkowe można grać całkowicie za darmo. Miliony ludzi na świecie gra regularnie w gry przeglądarkowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie gry symulacyjne. Do najpopularniejszych należą symulacje ogrodowe, gry farmerskie czy skomplikowane symulacje ekonomiczne. Zielone Imperium dzięki słodkim i pomocnym krasnalom stwarza ciekawą i niezapomnianą atmosferę, która zaprasza do ogrodnictwa i pozwala grać za darmo.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Gry Upjers: graj za darmo

Ta firma specjalizuje się w grach przeglądarkowych. Już od 2006 roku produkuje i publikuje twórca gier Upjers między innymi także Zielone Imperium. Są to gry online, w które można grać w internecie za darmo.

Forum - Zielone Imperium