Gra strategiczna » Zielone Imperium

Zielone Imperium - Gra strategiczna, która fascynuje...

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium - Graj nie łamiąc sobie przy tym głowy

Ogrodnik-hobbysta może mieć wiele różnych celów w grze. Jeśli Twoim głównym celem nie jest tylko osiągnięcie ekonomicznego sukcesu w grze, to możesz zająć się przykładowo estetycznym projektowaniem swojego ogrodu. W tym celu do dyspozycji masz wiele wspaniałych dekoracji ogrodowych. Najważniejsze aby ogrodnictwo sprawiało radość graczom!


Zielone Imperium

Ogrodnictwo to gospodarowanie

Na pierwszy rzut oka gra Zielone Imperium nie jest klasyczną grą strategiczną. Gra przeglądarkowa zawiera w sobie jednak dużo funkcji z gier strategicznych.

Warzywnictwo z wizją

Dostępne możliwości optymalnie wykorzystać- tak brzmi rezepta na sukces. Symulowanie gospodarki opłaca się, również na małą skalę!

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperiuml

Produkty ze stylem

Zielone Imperium jest zabawną symulacją ekonomiczną, w której wszystko odbywa się w mikrokosmosie ogrodu. Głównym zadaniem jest opieka nad ogródkiem. Nic więc dziwnego, że w tej grze w centrum uwagi znajdują się towary zupełnie inne niż w innych symulacjach. Mnóstwo owoców i warzyw będziesz mógł posiać. A dojrzałe zbiory możesz sprzedać na targu. Osiągniete zyski możesz zainwestować w ogród kupijąc przykładowo lepszej jakości produkty.

Poszukiwany menedżer małych ogrodów

Ciężka praca się opłaca! Kto swoje zasoby dobrze inwestuje może liczyć na wysokie zyski. To jeden z powodów dlaczego gra Zielone Imperium motywuje graczy przez długi czas. Aby Twój ogródeczek przeobraził się w żyzną oazę dającą codziennie obfite plony, a tym samym wysokie zyski musisz o niego dbać. Aby sprowadzić więcej klientów możesz zakupić reklamę. Warto także często odwiedzać targ i oferować tam swoje produkty na sprzedaż. Dana symulacja oferuje każdemu graczowi nie tylko radość z ogrodnictwa, ale także możliwość skorzystania z powyższych aspektów ekonomicznych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Darmowa symulacja ekonomiczna Upjers

Darmowe gry symulacyjne - to specjalność i pasja bamberskiej firmy gier przeglądarkowych Upjers. Już od 2006 roku twórcy gier produkują wspaniałe gry symulacyjne, w które można grać za darmo w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji.

Forum - Zielone Imperium