Zielone Imperium » Gry na przegladarke za darmo ✔

Gra przeglądarkowa dla ogrodników-hobbystów

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium – zabawa online dla wszystkich

Zielone Imperium oferuje wam dzięki różnorodnym funkcjom dekoracyjnym, możliwość stworzenia własnego ogrodu. W kolorowej grze ogrodniczej Upjers uprawiacie owoce i warzywa, upiększacie swoje ogrody dekoracjami i zarabiacie cenne krasnotalary handlując produktami z innymi graczami.


Zielone Imperium

Wasza kariera ogrodnika

Chwyć za narzędzia i upiększ swój własny ogród. Pamiętaj, Twoja wyobraźnia nie zna granic!

Online symulacje ogrodowe

Istnieją symulacje ogrodowe online, które gwarantują wszystkim graczom niezależnie od wieku wspaniałą zabawę.

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperiuml

Powalcz z chwastami!

W różnorodnej zabawie przeglądarkowej Zielone Imperium Twój ogród stoi w samym centrum uwagi. Uprawiając owoce i warzywa w ogrodach zdobywacie krasnotalary, za które możecie nabyć dekoracje i upominki w grze. Handluj z wieloma graczami i sprzedaj swoje towary za najlepszą cenę. Obserwuj jak rozwija się Twój ogródek i ciesz się rozwojem Twoich roślinek.

Funkcje gry ogrodowej na przeglądarkę

W swoim ogrodzie możesz wykorzystać przeróżne możliwości gier przeglądarkowych. Za pomocą badań Twoje rośliny rosną szybciej. Liczne questy gwarantują niekończącą się zabawę w grze. Zielone Imperium oferuje Ci wszystkie opcje dobrej gry przeglądarkowej. W liściu sałaty dowiesz się zawsze co dzieje się wokół Twojego ogrodu. Twój własny ogród w internecie jest tylko kilka kliknięć oddalony od Ciebie. Uważaj jednak na krety w ogrodzie! Marchewki i inne warzywa bardzo im smakują.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Darmowe przeżycia – gry Upjers

Już od 2006 roku produkuje twórca gier Upjers w Bamegru gry przeglądarkowe. W zabawne gry online, do których należą także zoo-gry można grać za darmo w przeglądarce. W gry Upjers można grać bez konieczności pobierania i instalacji. W gry przeglądarkowe mogą wspólnie grać tysiące graczy.

Forum - Zielone Imperium