Zielone Imperium - darmowe gry online

Zielone Imperium – Wirtualny ogród w przeglądarce

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium - Uwagi i sugestie mile widziane!

Oczywiście, pewne aspekty są również krytykowane. Często jednak najbardziej krytyczni są nasi najwierniejsi fani. Bo właśnie wtedy, gdy jest się wielkim znawcą darmowych gier przeglądarkowych, to przygląda się z uwagą wszelkim zmianom w grze.


Zielone Imperium

Niezwykła gra przeglądarkowa

Tutaj można cieszyć się darmowymi grami online w całej ich okazałości. Ponieważ Zielone Imperium jest wyjątkową grą przeglądarkową.

Funkcje darmowych gier online

Zielone Imperium oferuje graczom różne funkcje w grach przeglądarkowych. Odkryj swoją pasję do natury i zostań ogrodnikiem-hobbystą!

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Poznaj darmowe gry online

Ta wciągająca gra na przeglądarkę Zielone Imperium pozwala wcielić się wam w rolę ogrodnika. Pracując w ogrodzie rozwijasz go i zdobywasz nowe poziomy. Wiele różnych funkcji stoi wam do dyspozycji. Handluj online na targu z innymi graczami, kup nasiona i sadzonki do swojego wirtualnego ogrodu. W Zielonej Dolinie znajdziesz wszystko, co tylko dusza zapragnie.

Zielone Imperium – zasada gry

Także dotyczy to tej gry przeglądarkowej: Razem jesteśmy silni! W naszej grze na przeglądarkę ważne jest również poczucie wspólnoty. Chcemy, aby krasnoogrodnicy trzymali się razem, łączyli się w gildie i wspólnie pracowali przy budowie nowych cudów świata oraz bawili się przednio przy kubku krasnonektaru na spotkaniach członków gildii. Tak więc dołącz do gildii lub załóż własną! Swoje medale i pokale możesz podziwiać na półce z trofeami. Aby Twój ogród był piękniejszym, umieść w nim dekoracje: staw, pawilon, kącik wypoczynkowy czy huśtawkę? Urządz swój ogród tak, jak tylko chcesz!

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Gry Upjers: darmowa przyjemność z gry

Dzięki grom Upjers możesz zanurzyć się w kolorowy świat darmowych gier i przeżyć piękne chwile. Już od 2006 roku produkuje i publikuje firma z Bamberga gry przeglądarkowe, w tym gry online jak My Free Zoo. Miliony ludzi na całym świecie gra w gry przeglądarkowe z Bamberga.

Forum - Zielone Imperium