Gra w przeglardarce >> Zielone Imperium

Gra w przeglądarce Zielone Imperium – dowiedz się więcej!

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium jednoczy graczy online

Wirtaulne sąsiedztwo sprawia, że ta gra przeglądarkowa jest szczególna: Zielone Imperium pokazuje, to co stało się już standardem w wielu grach przeglądarkowych- wspólnotę i harmonię między graczami online. Ponadczasową fascynację! Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry przeglądarkowej? Zapraszamy na nasze forum! Więcej informacji na temat naszych różnorodnych gier znajdziesz na tych stronach.


Zielone Imperium

Ogrodnictwo w internecie?

Nieważne czy w realnym życiu czy na komputerze: Ogrodnictwo wymaga mikro-zarządzania! Jako gra przeglądarkowa sprostało wszystkim wymaganiom.

Gracze przeciwko chwastom!

Okazjonalni gracze oczekują elastyczności - dla takich graczy przeglądarka jest idealną platformą. Ale także wygląd i osbługa są na wysokim poziomie i na czasie!

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Gwarantowany łatwy start!

Wirtualny ogród w postaci gry przeglądarkowej ma wiele zalet: gra nie wymaga instalacji. Bezpośrednio w grze gracz zostanie zapoznany z różnymi zadaniami. Także pod względem samouczka oferuje gra przeglądarkowa pomoc dokładnie opisując krok po kroku. Nawet nowicjusze bez problemu będą mogli wkrótce po rozpoczęciu gry zbierać swoje pierwsze plony.

Zaskakująca gra czeka na Ciebie!

Łatwy start nie oznacza, że wszystko będzie wam podane na złotej tacy! Sukces gracza w grach przeglądarkowych mierzony i przedstawiany jest w statystykach i stopniach zaawansowania w grze. Grupy fanów gry Zielone Imperium zawierają tysiące graczy, którzy poświęcają swoim ogrodom w przeglądarce dużo czasu i uwagi. Między sobą walczą o miano najlepszego ogrodnika. Starają się mieć najpiękniejszy ogród w całym Zielonym Imperium. Jednak wiadomo, że piękno jest w oczach patrzącego. Aby obiektywnie ocenić wyniki graczy grających w gry online, każdy gracz otrzymuje punkty za wykonane czynności. Punkty zdobywa się przykładowo za zbiór rzadkich roślin.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Odkryj darmowe gry Upjers

Odkryj darmowe gry Upjers. Już od 2006 roku produkuje twórca gier Upjers w Bambergu gry przeglądarkowe. W kolorowe gry online można grać w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji. Upjers oferuje Ci przeróżne darmowe gry na przeglądarkę.

Forum - Zielone Imperium