Zielone Imperium >> gry przegladarkowe strategiczne

Zielone Imperium - Przyjazna praca w wirtualnym ogrodzie

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium – radość z gry strategicznej online

Ta strategiczna gra przeglądarkowa umieszczona została w świecie krasnali. Uzyskaj imponujące dochody sprzedając swoje zbiory. Za zarobione krasnotalary możecie nabyć w grze wspaniałe przedmioty dekoracyjne.


Zielone Imperium

Strategie dla dzieci kwiatów

W tej grze strategicznej na przeglądarkę nie ma miejsca na działania nieprzyjacielskie – liczy się tylko Twój ogród!

Strategiczne wyrywanie chwastów!

Chwasty i krety są jedynymi Twoimi wrogami w grze przeglądarkowej. Jednak z odpowiednią strategią możesz się szybko pozbyć szkodników ogrodowych!

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Bądź panem we własnym ogrodzie

Na obrzeżach miasteczka masz możliwośc zająć się w spokoju ogrodnictwem. Jednak musisz się przygotować na to, że w przy ogrodzeniu Twojego ogródka będą czekali goście, gdyż mieszkańcy gry online są wielkimi fanami świeżych ekologicznych owoców. Bez konieczności wyjazdu do miasta możesz sprzedawać swoje produkty z ogrodu- jeśli oczywiście możesz zaoferować klientom produkty, które chcą kupić.

Strategiczne gry przeglądarkowe

W grze przeglądarkowej Zielone Imperium sąsiedzka zgoda jest wciąż nienaruszona. Tutaj tworzy się wspólnotę. Nawet jeśli strategiczna gra przeglądarkowa wspiera konkurencję między graczami: to potrzeba harmonii między ogrodnikami-hobbystami jest ważniejsza niż każda rywalizacja. Nowym graczom jest z reguły oferowana pomoc, a pomocnym ogrodnikom można się odwdzięczyć wysyłając im małe upominki.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Darmowe gry Upjers

Twórca gier Upjers z Bamberga specjalizuje się w produkcji gier przeglądarkowych. Jest tutaj mowa o grach online, takich jak strategiczna gra przeglądarkowa Zielone Imperium, w którą można grać w przeglądarce. Główną zaletą gier przeglądarkowych jest to, że można w nie grać za darmo.

Forum - Zielone Imperium