Zielone Imperium – Gra dla ogrodników

Browsergames  von Upjers

Czy moje dane nie są chronione?

Są, bez obaw! Upjers zapewnia, że wszystkie informacje podawane podczas rejestracji będą traktowane jako poufne. Nie ma zanaczenia, którą darmową grę online wybierzesz: Polityka prywatności osobowych jest naszym priorytetem. Dane osobowe nie będą w żaden sposób udostępniane.


Zielone Imperium

Darmowe gry na przeglądarkę

Każdy, kto chce zagrać w darmowe gry na przeglądarce może skorzystać z różnych możliwości jakie oferuje mu świat symulacji ogrodu Zielone Imperium.

We własnym ogrodzie

To właśnie tu rozgrywa się akcja Zielonego Imperium. W ogrodzie troszczycie się o swoje roślinki i możecie zaobserwować jak one rosną.

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Zielone Imperium - możliwości

Darmowe gry online takie jak Zielone Imperium oferują różnorodne opcje i bogate możliwości. Wyposaż swój ogród w różne przedmioty - od dekoracji aż po jabłonie. Korzystaj z targu i sprzedawaj z zyskiem swoje zbiory. Wykonuj questy i zaopatrz mieszkańców miasta w produkty. Darmowe gry na przeglądarkę, takie jak Zielone Imperium umożliwiją Ci przeżycie prawdziwej przyjemności w grach online.

Darmowa przyjemność z gier online

W Zielonym Imperium możesz grać całkowicie za darmo. Wszystko, czego potrzebujesz, aby móc cieszyć się grami na przeglądarkę to komputer z dostępem do internetu i ważny adres e-mail. Jeżeli tylko spełniasz te warunki, to możesz zarejestrować się na stronie startowej gry i zakładając darmowe konto możesz natychmiast grać w Zielone Imperium. Oferujemy wam darmowe gry oraz wiele różnorodnych opcji i bogatych możliwości, a także mnóstwo dodatków. Po zakończeniu samouczka - wprowadzenia do gry, w którym zapoznajesz się z najważniejszymi funkcjami w grze możesz niezwłocznie rozpocząć przygodę w grze przeglądarkowej Zielone Imperium.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Gry Upjers: graj za darmo

Darmowe gry przeglądarkowe -tak brzmi wielka pasja twórców gier online Upjers w Bambergu. Już od 2006 roku frankońska firma Upjers projektuje i produkuje gry komputerowe online na przeglądarkę – i to z wielkim powodzeniem. I dlatego miliony ludzi na całym świecie zachwyca się grami Upjers.

Forum - Zielone Imperium