Gry online strategiczne: Zielone Imperium

Zielone Imperium – poszukiwany ogrodnik-hobbysta

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium - Dobra strategia to podstawa

Za każdy zbiór, ale również za sprzedaż produktów klientom stojącym przy ogrodzeniu Twojego ogródka otrzymujesz punkty w tej strategicznej grze online. Także za wykonanie niektórych questów otrzymujesz punkty. Zdobywając punkty zdobywasz nowe poziomy. Wraz z nowym poziomem otrzymasz możliwość sadzenia nowych roślinek, a także uzyskasz dostęp do różnych nowych funkcji strategicznej gry online.


Zielone Imperium

Strategiczne gry w ogrodzie

W Zielonym Imperium zarządzacie strategicznie waszą zieloną oazą a także zdobywacie krasnotalary sprzedając swoje zbiory.

Zarządzanie ogrodem

W symulacji ekonomicznej Zielone Imperium możecie zaprojektować swoje ogrody wedle waszego upodobania. W swoich ogrodach możecie uprawiać owoce i warzywa.

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Krety i chwasty

Do największych "naturalnych wrogów" ogrodników -hobbystów należą krety i chwasty. Krety podkopują pod warzywkami, a tym samym rujnują Twoje zbiory. Chwasty nie tylko wyglądają nieestetycznie w Twoim ogródku, ale również nie pozwalają rosnąć Twoim roślinkom. Aby Twój ogródeczek przeobraził się w żyzną oazę dającą codziennie obfite plony, musisz wpierw oczyścić go z chwastów i rozprawić się z plagą kretów, która rozpleniła się w czarnej, tłustej ziemi.

Funkcje gier strategicznych na przeglądarkę

Przeróżne rośliny rosną w rządkach w różnym tempie. Gdy tylko rośliny dojrzeją, możesz je zebrać za pomocą sierpa lub korzystając z pomocy krasnala „pomocnika w zbiorach”. Po zebraniu dojrzałych warzyw i owoców ukażą się one jako nasiona w słoiku po lewej stronie Twojej półki. Tego typu krasnale -pomocnicy są specjalnymi funkcjami na zaawansowanych poziomach w strategicznej grze online. Za każdą zebraną roślinkę otrzymasz punkty i nasionka. Znajdujące się w regale zbiory możesz ponownie wykorzystać do obsiania pola lub je sprzedać. W celu dalszej uprawy roślin należy szybko powiększyć ogród. Powiększenie ogrodu możesz sfinansować walutą strategicznej gry online.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Graj za darmo w gry Upjers

Gry są wielka pasją bamberskiej firmy Upjers. Już od 2006 roku tworzy Upjers gry na przeglądarkę. To są gry online, w które można grać za darmo bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji. Do tych gier zaliczają się również strategiczne gry online.

Forum - Zielone Imperium