Zielone Imperium: gry symulacyjne z Upjers

Zielone Imperium - Wyzwania gier symulacyjnych

Browsergames  von Upjers

Zielone Imperium - Różnorodne gry symulacyjne

Im bardziej wymagające zadania tym więcej krasnotalarów i punktów otrzymasz za ich wykonanie. Questy nie muszą być wykonane w określonym czasie. Często wymagają zadania drobnych zmian w zarządzaniu ogrodem. Po zakończeniu questów otrzymujesz zazwyczaj nagrodę, więc warto. Zobacz sam!


Zielone Imperium

Oferta dla ogrodników-hobbystów

Ogrodowa gra symulacyjna zazwyczaj daje graczom wolną rękę w urządzaniu ogrodu. Niestety niektórzy gracze nie potrafią z tego skorzystać.

Gdzie są zlecenia?

W miejscowości Zielona Dolina regularnie czeka mieszkaniec ze szczególnym zleceniem na chętnych ogrodników. Oczywiście Twoja pomoc zostanie nagrodzona!

Towary są sprzedawane na rynku
Możesz sprzedawać swoje plony
Z prawej dekorowanie jej upiększać swój ogród
Kret w Zielone Imperium

Ogrodnik od zaraz

W zależności od zleceniodawcy gry symulacyjnej są kierowane do gracza przeróżne zlecenia. Z reguły wymagane są duże ilości warzyw i owoców, które musisz przekazać: gdyż przykładowo lokalna kosmetyczka potrzebuje 1800 sztuk ogórków, aby móc zrobić przyjemne okłady na oczy swoich klientów. Cała wioska docenia Twoje umiejętności ogrodnicze i oczekuje Twojego wsparcia.

Jak wypełnić zadania?

Powinieneś przygotować sobie plan: Co będzie potrzebne? I w jaki sposób możesz w symulacji ogrodowej najlepiej przygotować się do wypełnienia zadania. Nie ma znaczenia czy całkowicie poświęcisz się zadaniu czy tylko od czasu do czasu poświęcisz mu czas, gdyż questy nie muszą być wykonywane w określonym czasie. Jeśli nie wykonasz questa lub nie chcesz go wykonać to nie musisz. Pamiętaj tylko o tym, że jeśli nie wypełnisz danego zadania, to nie otrzymasz nowego. Jeśli brakuje Ci produktów w celu wykonania zadania, to brakujące produkty możesz nabyć u innych graczy przez umowy lub na targu.

Zrobić badania rosnąć nowe rośliny
Możliwości projektowania własnego ogrod nie ma żadnych ograniczeń

Graj za darmo z Upjers

W te gry możesz grać za darmo. Już od 2006 roku produkuje twórca gier z Bamberga gry przeglądarkowe. Są to gry online, w które można grać w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji. Do tych kolorowych gier Upjers należą także gry symulacyjne.

Forum - Zielone Imperium