Wurzelimperium
Zostałeś wylogowany.
Uwaga:
Co dwie godziny ze względów bezpieczeństwa automatycznie wygasa sesja i gracz zostaje wylogowany. Automatyczne wylogowanie ma miejsce dla Twojego bezpieczeństwa, w przypadku gdy korzystasz z komputera publicznego (w szkole, na uczelni, w kawiarence internetowej) i zapomnisz się wylogować.

Życzymy dobrej zabawy w grze!

Twój Zespół Zielonego Imperium

Rejestracja
Serwer:
Nazwa użytkownika:
Hasło:
GFX aktywny?
Login do portalu
Centralny login kontem z portalu.
Nie masz jeszcze konta na portalu? Kliknij tutaj!
Serwer

Nick na portalu

Hasło na portalu


Dowiedz się więcej
X

Zasady gry

Wymagania systemowe

Wymagania systemowe

Windows

System operacyjny: Windows XP łącznie z Service Pack 2 lub Windows Vista

Przeglądarka: Internet Explorer 7, Firefox 2.0 lub nowszy, Opera 9.5 lub nowsza, Safari 3.1 lub nowszy.

Macintosh

System operacyjny: Mac OS X 10.4 Tiger lub 10.5 Leopard

Przeglądarka: Safari 3, Firefox 2+ lub inna kompatybilna przeglądarka

Linux/UNIX

Firefox 2+ lub inna kompatybilna przeglądarka

Czym jest Zielone Imperium?

Zielone Imperium ...
... jest zabawną symulacją ekonomiczną, w której wszystko odbywa się w mikrokosmosie ogrodu. Jako bezpłatna gra online działa całkowicie w Twojej przeglądarce bez konieczności jej instalowania i pomocy dodatkowego oprogramowania!
Zlecając pracę skrzętnym krasnalom ogrodowym będziesz mógł stworzyć swój własny mały Rajski Ogród. Siać, sadzić, zbierać plony, handlować z innymi graczami, czy też ulepszać metody uprawy? Sałata, marchewka, truskawki, szpinak czy też cebula? Zależy od Ciebie, które warzywa, kwiaty lub owoce chcesz uprawiać. Odwiedź przyjazne miasta Zieloną Dolinę i Działkowo, by handlować z innymi graczami, kupować nowe rośliny i ozdoby do Twojego ogrodu, a także realizować zamówienia klientów. Pamiętaj też o tym, by zawsze być dobrym sąsiadem, w przeciwnym razie jakiś życzliwy działkowicz pewnego dnia wpuści Ci do ogródka...kreta!

Historia

Witam w moim małym Rajskim Ogrodzie!
Pozwólcie, że się przedstawię, nazywam się Wicio Megaplon i jestem szanowanym i doświadczonym krasnalem ogrodowym. Można powiedzieć, że ogrodnictwo mam we krwi. Jako że w dzisiejszym świecie nawet krasnal ogrodowy musi iść z duchem czasu i postępu, kupiłem sobie ostatnio nowego peceta. I tak serfując po necie wpadłem na niesamowitą symulację ekonomiczną Kapi Regnum.
I cóż... od tej pory prawie nie mam czasu uprawiać warzyw czy zajrzeć na targ. Poza tym jest jeszcze ta wspaniała pani krasnolinka, którą spotkałem ostatnio na spotkaniu użytkowników. Cóż... chciałbym też spędzić z nią trochę czasu. Jak widzicie, jeśli szybko nie znajdę pomocy, mój piękny ogród z pewnością zryją krety - nie wspominając w ogóle o tych okropnych chwastach i pieńkach, które dziko się w nim panoszą! Gdy zobaczyłem jak mijasz bramkę mojego ogrodu, od razu pomyślałem: komu jak komu, ale tobie mogę powierzyć moją oazę. Mówisz, że nigdy wcześniej nie zajmowałeś się ogrodem? Cóż, to nie problem. Łap łopatę i konewkę i zajrzyj do mnie, a pokażę ci wszystko co powinieneś wiedzieć, by stworzyć swoje własne Zielone Imperium!

ZI - super gierka online oferuje

Siej na potęgę Krasnoogrodniku!

Siej, podlewaj i zbieraj plony! Sadź krzaczki i warzywka w naszej grze na przeglądarkę, gdzie oszczędzamy na kosiarkę i jeździmy w odwiedziny do Prezentyny z Zielonej Doliny! Pracowite krasnale pomocnicy uwijają się niczym mróweczki pomagając Ci przy pieleniu, zbieraniu plonów i noszeniu koneweczki. 44 rodzaje warzyw, owoców i kwiatów czekają na Ciebie w zielonodolińskich i działkowskich sklepach oraz na kolorowym i często gęsto uczęszczanym targu!

Witaj w Zielonej Dolinie!

Rób na targu super interesy z innymi krasnalami, kupuj nasiona i sadzonki do Twoich wirtualnych ogrodów i wysyłaj przesłodkie prezenty do swoich przyjaciół z Zielonego Imperium. Począwszy od odjechanej biedroneczki, skończywszy na lawa lampie w Zielonej Dolinie znajdziesz niemalże wszystko, czego tylko dusza krasnala zapragnie! Jeżeli marzysz o wypasionej bryce lub eksperymentach nas swoimi roślinkami, to wskakuj do autobusu i udaj się na podbój Działkowa!

Nie daj się chwastom i Al Grabione!

Systematycznie plew swoje ogródeczki z chwastów, usuwaj kamienie i pozbywaj się krecich kopców. Skorzystaj z usług krasnopodlewacza, który wyręczy Cię w żmudnym podlewaniu i czuj jak serce Ci rośnie podczas obserwacji, jak rozwijają się Twoje roślinki. Miej się jednakże na baczności przed czarnym charakterem Al Grabione, który ukrył się w ciemnych zaułkach Zielonej Doliny i tylko czyha, aby wyrządzić nieostrożnym Krasnoogrodnikom małego psikusa!

Pracuj ramię w ramię z innymi krasnalami!

W naszej grze na przeglądarkę ważne jest również poczucie wspólnoty. Chcemy, aby Krasnoogrodnicy trzymali się razem, łączyli w gildie i wspólnie pracowali przy budowie nowych cudów świata oraz bawili się przednio przy kubku krasnonektaru na spotkaniach członków gildii.

Najpiękniejszy ogród w Zielonym Imperium

Jesteś dumny ze swojego ogrodu drogi Krasnalu? W naszej grze możesz zaprezentować go wszystkim swoim przyjaciołom i znajomym w sieci! Założę się, że szczęki im opadną, kiedy zobaczą, jak kolorowy i pełen fantazji jest nasz pozytywny świat symulacji gospodarczych w przeglądarce. Aby jeszcze bardziej upiększyć ogródek zaprojektowaliśmy dla Ciebie mnóstwo wypieszczonych dekoracji ogrodowych drogi Krasnoogrodniku! Marzysz o własnej rampie? A może o huśtawce? Mówisz, że wolałbyś zjeżdżalnię? Nie ma sprawy! Dla każdego coś innego! Imponujące medale i puchary z konkursów każdego z Krasnnoogrodników podziwiać możesz również na półce z trofeami w publicznie dostępnym ogrodzie pokazowym.

Gra pełna humoru!

Wykonuj niezliczone zabawne questy i wspinaj się po kolejnych szczeblach kariery Krasnoogrodnika począwszy od Sałatkowego czeladnika po Superimperatora! Miliony graczy na całym świecie, zawsze zielone roślinki, pozytywny klimat i dobra zabawa czekają na Ciebie w naszej darmowej grze na przeglądarkę! Dołącz do naszej pozytywnej wspólnoty i stwórz swoje własne Zielone Imperium!

Zielone Imperium
Polska